SİYASET
Giriş Tarihi : 20-01-2021 16:21   Güncelleme : 20-01-2021 16:21

USTA BAFRA'DA KONUŞTU ERKEN SEÇİM BEKLİYORUZ

Samsun İYİ Parti Milletvekili Erhan Usta, 2021 yılı içinde erken seçim sinyallerini aldıklarını söyledi

USTA BAFRA'DA KONUŞTU ERKEN SEÇİM BEKLİYORUZ

Usta, Bafra'da konuştu:  Erken seçim bekliyoruz

Samsun'da ilçe ziyaretleri kapsamında Bafra teşkilatı ile bir araya gelen, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Samsun İYİ Parti Milletvekili Erhan Usta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tavırlarından, erken seçim siyali aldıklarını belirtti.

VATANDAŞ ÇÖZÜM BEKLİYOR

Hükümete eleştirilerde bulunan Usta, "Vatandaş artık çözüm bekliyor. Bu ülke zenginlikleri olan bir ülke. Bu ülkenin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok.  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son günlerdeki tavırlarına baktığımızda, 2021 yılı içerisinde bir erken seçim sinyali alıyoruz. 2023 yılı beklendiğinde, şimdiki iktidarın seçilme şansı olmadığını biliyoruz. Muhalefet partileri olarak bizler seçim istiyoruz. Artık Türk milleti bu iktidarı sırtında taşımak istemiyor. Dolayısıyla biz de bu nedenle seçim istiyoruz" dedi. 

ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ 

Aynı zamanda 19 Mayıs İlçesi'ni de ziyaret eden Usta, esnafın sıkıntılarını dinledi. Usta, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İYİ Parti Samsun İl Başkanımız Hasan Aksoy, il/ilçe yöneticilerimizle birlikte, İYİ Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığına ziyarette bulunduk ve 19 Mayıs esnafını gezerek sıkıntılarını dinledik. Yaptığımız toplantıda ve dükkanlarda konular pek değişmedi; esnaf sıkıntıları, Türkiye’deki intiharlar, çiftçi sıkıntıları..." ifadelerini kullandı.