Gündem
Giriş Tarihi : 07-07-2021 20:38

PAKUN’UN BAŞARI  YOLCULUĞU HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

43 farklı ülkeye un ihracatı yapan Pakun yurtdışı ziyaretlerine devam ediyor. Firmanın Dış Ticaret Müdürü Oğuzcan Türk ve Ergin Çağlayan, Batı Afrika’nın en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Benin Cumhuriyeti’nde bulunan müşterilerini ziyaret etti.

PAKUN’UN BAŞARI  YOLCULUĞU HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!
"

 Yurt içinde geniş ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyan  Pakun,  dünya pazarına kapılarını açarak markasını duyurmaya devam ediyor. 3 kıtada 43 ülkeye un ihracatı ile başarılarına yenilerini ekleyerek önemli pazarlarda kendini gösteren Pakun, ismini daha da yukarılara taşımayı hedefliyor.

“Bafra’nın Dünya Markası” un ihracatı yanında dış ülkelere  Buğday-Re-Export satışları ile ticari kariyerlerine  ayrı bir boyut kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

“MARKETTE Kİ PAYIMIZI DAHA DA ARTTIRDIK”

Uluslararası ağlarını geniş tutan Pakun, Afrika'nin önemli pazarlarına olan ziyaretlerinde rotasını Benin’e çevirdi. Benin’de ticari ortaklarıyla istişarede bulunan Pakun’un Dış Ticaret Müdürü Oğuzcan Türk “Pakun markasını 6 bin kilometre uzaklıktaki evlere ulaştırmak keyifli ve gurur verici. Beş günlük ziyaret programımızda müşterilerimizi ziyaret ettik,evlerine misafir olduk,kalitemize yapmış oldukları övgüler bizi mutlu etti. Aile olduğumuzu bir kez daha hissettik. Artık Pakun ailesi daha da büyük. 3 kıtada 43 ülkede dostlarımız var. Müşteri portföyümüze yeni firmalar kattık. Marketteki payımızı daha da arttırdık. Kalite,güven ve ilkelerimiz sayesinde dünya pazarlarında kendimize yer edindik” dedi.

AdminAdmin