bafrahaberleri.com | Sizin için
HV
04 ARALIK Pazartesi 03:06
Advert

ÇORUM BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI RUTİN SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİYOR

Çorum’u güzelleştirmek için 7/24 fedakar bir şekilde görev yapan Çorum Belediyesi personeli rutin yapılan genel sağlık taramasından geçiyor.

Köşe Yazısı
Giriş Tarihi : 06-12-2022 19:58
ÇORUM BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI RUTİN SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİYOR

Dünyanın Merkezi Çorum’un park bahçeleriyle güzelleşmesi, temiz kalması, alt yapı ve üstyapı hizmetlerinin Çorumlulara ulaştırılması ve idari işlemlerin yürütülmesinden sorumlu 2210 belediye çalışanı rutin olarak genel sağlık taramasından geçiyor..

Belediye çalışanlarının bu şehre hizmet için her birinin ayrı ayrı kıymetli olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Her bir mesai arkadaşım için şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim ki bizim ortak derdimiz bu şehir. Çorum’umuza, hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet ulaştırmak için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca çalışan her bir çalışma arkadaşımız da bu anlamda çok kıymetli. Onların sağlığı bizim için önemli. Her yıl rutin olarak tüm çalışma arkadaşlarımızı genel sağlık taramasından geçiriyoruz” dedi. Aşgın, çalışma arkadaşlarına ve herkese sağlıklı, huzurlu günler diledi. 

EditörEditör

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR