SPOR
Giriş Tarihi : 26-04-2020 16:35   Güncelleme : 26-04-2020 16:35

BEŞiKTAŞ’TAN SONRA ŞiMDi FENERBAHÇE

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, "Beşiktaş’tan kalecimiz Nurallah için bir teklif geldi. Ahmet Nur Çebi ile kısa bir telefon görüşmem de oldu. Ben de kibarca geri çevirdim. Fenerbahçe’den de dolaylı olarak böyle bir talep geldi" dedi. 

BEŞiKTAŞ’TAN SONRA ŞiMDi FENERBAHÇE

Bafra Haber- Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Akşam Gazetesi'ne verdiği röportajda başarılı bir sezon geçiren genç kalecileri Nurullah Aslan'a gelen teklifler hakkında da açıklamalarda bulundu. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, Beşiktaş'tan sonra Fenerbahçe'nin de kalecileri Nurullah'ı dolaylı yoldan istediğini açıkladı. 

YILDIRIM: TÜRKİYE'NİN YÜZ AKI OLACAK

Başkan Yıldırım, kalecilerine gelen teklifleri için şunları söyledi: “Beşiktaş’tan kalecimiz Nurallah için bir teklif geldi. Ahmet Nur Çebi ile kısa bir telefon görüşmem de oldu. Ben de kibarca geri çevirdim. Fenerbahçe’den de dolaylı olarak böyle bir talep geldi. Nurullah’a yabancı dil eğitimi vermeye başlıyoruz. Türkiye’nin yüz akı bir kaleci olacak. Milli Takımımız’da yıllarca görev alacağına inanıyoruz.”

Kaynak: Samsun Haber