Yaşam
Giriş Tarihi : 14-05-2021 17:49

BAŞKAN TOSUNER'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ramazan Bayramı münasebeti ile Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN TOSUNER'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
"

Tosuner mesajında şu ifadelere yer verdi;

İslam âlemi olarak rahmet, mağfiret ve bereket ayı ve ayların sultanı olan mübarek Ramazan-Şerifi tamamlayıp bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bütün dünya ile eşzamanlı olarak ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgınının, Ramazan Bayramımızı gönlümüzce kutlamaya engel olduğu doğrudur. Ancak pandemi günleri, büyüklerimizin hatırlarını sorup bayramlarını kutlamaya, küçüklerimize sevgiyle yaklaşmaya ve onları sevindirmeye, komşularımız başta olmak üzere şehrimizdeki, ülkemizdeki ve tüm dünyadaki yoksulların sorunlarından haberdar olup onlara yardım elini uzatmaya asla engel değildir.

Bayram günlerinin gerçek manasını gönlümüze işlediğimiz vakit, yaşanan tüm sorunların da tez vakitte çözüme kavuşacağına inanıyor, Dünyanın farklı coğrafyalarında işgal ve zulüm altında Ramazan Bayramına giren tüm kardeşlerimizin, bir sonraki bayramlarını hür ve başı dik bir şekilde idrak etmelerini diliyorum.

Bayram günlerini bizlerin sağlığı ve güvenliği için ailelerinden uzakta geçiren sağlık çalışanlarımız, askerlerimiz ve polislerimiz başta olmak üzere tüm çiftçilerimizin her bir ferdinin, aziz milletimizin ve tüm âlem-i İslam'ın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

AdminAdmin