SİYASET
Giriş Tarihi : 01-12-2020 17:40   Güncelleme : 01-12-2020 18:46

BAFRA'DA DEMOKRASİ VE ATILIM MEŞALESİNİ YAKACAĞIZ

Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva Partisi) Bafra Kurucu İlçe Başkanı olarak görev alan Muharrem Uyar 8 Aralık’ta yapılacak Samsun İl Kongresi çalışmaları için sahaya inerek Basın yayın kuruluşlarını ziyaret etti.

BAFRA'DA DEMOKRASİ VE ATILIM MEŞALESİNİ YAKACAĞIZ

İlaç Medya Genel Koordinatörü Bafrahaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan ve Tv Programcısı Vural Yeşilyurt'u makamında ziyaret eden Deva Partisi Bafra Kurucu İlçe Başkanı Muharrem Uyar, yürütecekleri yeni siyaset anlayışıyla Bafra'da demokrasi ve atılımın meşalesini yakacaklarını dile getirdi.

Siyaseten ismi kirlenmemiş, oldukça genç ve dinamik bir kadro ile yola çıktıklarını ifade eden Başkan Uyar, "Öncelikle bizi bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Ali Babacan'a ve Samsun İl Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Şuanda Bafra ilçe yönetimimizi belirledik ve 8 Aralıkta düzenlenecek olan İl Kongremiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizinde içinde bulunduğu pandemi şartlarına rağmen kısmide olsa siyasi çalışmalarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. 8 Aralık'ta Samsun'da yapılacak olan İl Kongremizde mazbatamızı alarak resmi olarak göreve başlayacağız. Genç ve dinamik bir kadro oluşturduk şehrimizin tüm sorunlarıyla alakadar olacağız. Tabi ki çok çalışmamız gerekiyor bu sorumluluğumuzun farkındayız. Heyecanlıyız siyasi tecrübemiz olmasa bile şehrimizi ve insanlarımızı iyi tanıyoruz dolayısıyla hepimizin devası olmaya hazırız." Dedi.

Açıklamanın ardından Başkan Uyar 8 Aralıkta düzenlenecek olan Deva Partisi Samsun İl Kongresinin davetiyesini takdim etti.

Kurucu Başkan Muharrem Uyar’ın oluşturduğu Yönetim Kurulu listesi

Av. İsmal Arda Özel

Dr. Dürdane Yangal

Dr. İlknur Ktapçı

Mehmet Öztosun İnşaat Mühendisi

Emre Atmaca İnşaat Mühendisi

Fatma Karadağ Ev Hanımı

Hayat Arslan Gazeteci

Faruk Önder Sağlık sektöründe Satın alma Müdürü

Oğuz Türk Özel Sektörde Dış Tcaret Müdürü

Ufuk Yıldırım İş İnsanı

Harun Boyun Müteahhit - Uluslararası İlşkler
 

AdminAdmin