bafrahaberleri.com | Sizin için
HV
27 ŞUBAT Salı 13:08
Advert

AK Parti Bursa: LGBT sapkınlığı asla masum gösterilemez

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa’da sosyal medya üzerinden ve çeşitli mecralarda yayınlanan CHP’li bir ilçe belediyesi bünyesinde LGBT merkezi kurulduğu iddiaları hakkında yazılı bir açıklamada bulundu.

Siyaset
Giriş Tarihi : 04-12-2022 16:27
AK Parti Bursa: LGBT sapkınlığı asla masum gösterilemez

BURSA (İGFA  Konunun takipçisi olduklarını belirten AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, İçişleri Bakanlığı tarafından gerekli inceleme ve tahkikat çalışmalarının başlatıldığını ifade etti.

Başkan Gürkan, Bursa’da CHP’li bir ilçe belediyesi bünyesinde LGBT merkezi kurulduğu iddialarına karşı yaptığı açıklamada, “Dünyanın başına bela olan LGBT sapkınlığı, inancımıza,  aile birliğimize ve kültürel değerlerimize aykırı bir olgudur ve asla masum gösterilemez” dedi.

Bilim insanları ve uzmanlar tarafından da LGBT’nin, insan doğasına ve yaşamın doğal akışına aykırı, biyolojik ve/veya psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanan, tedavisi mümkün sapkın bir cinsel yönelim olarak tanımlandığını hatırlatan Gürkan, “Umut ediyorum ki bahsi geçen belediye, bu tür bir girişimde bulunmamış, bu tür bir sapkınlığın motivasyon merkezi haline gelmemiştir. Şunu bir daha belirtmek isterim ki; bizler bu kadim medeniyetin temsilcileri olarak asla böyle bir girişime, sapıklık ve aile yapımızın dezenformasyona uğramasına geçit vermedik ve asla vermeyiz″ ifadelerini kullandı.

EditörEditör

YORUMLAR